PRIDRUŽI SE ZOOFA EKIPI!

V svoj kolektiv vabimo novega/o sodelavko/ca:

Prodajalec/asistent v prodaji m/ž

 Lokacija dela: Ljubljana

K prijavi vabimo komunikativne in samoiniciativne osebe, ki jih zanima moda ter imajo izkušnje z delom v prodaji.

Pričakujemo:

·        izkušnje z delom v trgovini z oblačili ali v maloprodaji

·         osnovno računalniško znanje (internet, e-pošta, ms office paket…)

·         komunikativnost, urejenost, natančnost, vestnost

·         dobro znanje angleškega jezika

·         najmanj IV. ali V. stopnjo izobrazbe,

·         komunikacijske veščine

·         smisel za modo, spremljanje aktualnih modnih trendov in novosti

·         veselje do timskega dela, dela s strankami in dela v prodaji

·         odgovornost za kakovostno opravljeno delo

·         osebna urejenost

Opis delovnega mesta:

·         svetovanje strankam in prodaja modnih oblačil in dodatkov

·         skrb za urejenost delovnega prostora

·         razvrščanje in postavitev izdelkov v trgovini

·         pripravljanje računov in beleženje prodaje s pomočjo blagajne

·         skrb za ponudbo na policah ter izložbe

·         delo na blagajni, zaključevanje prodaje

·         komunikacija s strankami

Kaj nudimo:

·         urejeno delovno okolje in prijeten kolektiv

·         dvoizmensko delo

·         zaposlitev za določen čas in možnost dolgoročne zaposlitve

·         redno plačilo

Vse kandidate in kandidatke, ki ste v zgornjem opisu prepoznali novo karierno priložnost vabimo, da nam pošljete svoj življenjepis na email zoofa.zoo@gmail.com s pripisom »Prijava na zaposlitveni oglas«. Za več informacij o prostem delovnem mestu lahko pokličete na tel. št.  041 789 096. Vaše prijave bomo obravnavali zaupno.